+ (48) 509 783 461

karolinaochala@gmail.com

+(48) 793 329 393

sztyler.jakub@gmail.com

Karolina Sztyler

Jakub Sztyler

Karolina Sztyler

 

Karolina Ochała prezes fundacji Admoveri. Jest absolwentką prawa Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Z reklamą związana jest od 2014 r. 

Zarządzała agencją kreatywną Bee On Tree (www.beeontree.com). Współpracowała m.in. z takimi markami jak: Intel, Comarch, XTPL, Ministerstwo Sprawiedliwości, SamantaMiss , Polski, www.makesittrue.com, All For Body, Kuba Rzeźniczak, SneakerStudio.com.

W 2018 r. tworzyła kampanie edukacyjną gohealthygirl.com . Prowadzi pro bono szkolenia z zakresu prawa reklamy.

 

 

Fundacja Admoveri

 

Jest podmiotem koncentrującym się na działaniach charytatywnych, edukacyjnych oraz propagujących szeroko pojętą kulturę. W szczególności nasz zespół zajmuję się realizacją projektów kulturalnych i kampanii społecznych.

 

 

 

O inicjatywie

 

MakesItTrue.com to innowacyjna platforma crowdfundingowa, rozwiązująca problem setek osób zgłaszających się do gwiazd sportu i show-biznesu, celebrytów z prośbą o zbiórkę pieniędzy lub bezpośrednią pomoc finansową. Portal pomaga potrzebującym nawiązać kontakt z gwiazdami, zapewniając bezpieczeństwo i uprzednio weryfikując wiarygodność inicjatorów akcji.

O inicjatywie

 

„HALO – mignij do mnie!” – turkusowa akcja edukacyjna.

Od urodzenia żyją w świecie ciszy. Dyskryminowani przez słyszącą resztę społeczeństwa, zamykają się we własnych grupach. Spragnieni normalnego kontaktu, co rusz napotykają liczne bariery komunikacyjne. O kim mowa? O osobach głuchych, niedosłyszących  i cichej dyskryminacji, która każdego dnia dotyka ponad milion Polaków. Halo Kraków – czas na turkusową rewolucję! #halomignijdomnie

 

Podczas trwania kampanii społecznej Halo – mignij do mnie! każdy miał szansę na poznanie turkusowego świata ciszy i języka migowego od podszewki. Uczestnicy dowiedzieli się jak poprawnie komunikować się i zacieśniać więzy z osobami niesłyszącymi. Liczne warsztaty uczące języka migowego, różnorodne wydarzenia, w których prowadzenie zaangażowali się przedstawiciele największych krakowskich firm i prestiżowych instytucji kultury były głównym punktem kampanii. 

 

W spotkaniach brały udział osoby słyszące i niesłyszące, bowiem wszystkie treści były symultanicznie tłumaczone w języku migowym.

Zobacz film

Zobacz film

Team

Jakub Sztyler

 

Jakub Sztyler jest founderem fundacji Admoveri. Mocno zaangażowany w propagowanie sportu. Kilku letnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami sportowymi oraz organizacją eventów. Od kilku lat związany zawodowo z doradztwem marketingowym  i prowadzeniem projektów. Współpracował z Bloober Team S.A., Concept Boom, Goalfound. Jako founder portalu www.makesittrue.com ściśle współpracował z potrzebującymi oraz gwiazdami show biznesu.

Współpracuje z Winiarnią Lippoczy Pince Sztyler&Hegedus i wraz z nią kultywuję historię Norberta Lippoczego. Od stycznia 2019 r.  jako dyrektor marketingu w Fashion Trends Group Sp. z o. o. zarządza dwoma markami sklepów multibrandowych: SneakerStudio.com i YesSport.pl 

 

Jest podmiotem koncentrującym się na działaniach charytatywnych, edukacyjnych oraz propagujących szeroko pojętą kulturę. W szczególności nasz zespół zajmuję się realizacją projektów kulturalnych i kampanii społecznych.
Fundacja realizuję kampanie społeczne oraz organizuję imprezy kulturalne

Kontakt

ADMOVERI. Wszystkie prawa zastrzeżone.